scorecardresearch

TAŞKENT İMAM HATİP LİSESİ MEZUNLARI BULUŞMASI (21.03.2015)

234 izlenme
Kategori Etkinlik
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Taşkent İmam Hatip Lisesi Mezunları “Gönülbağı Derneği” nin genel kurulunu yapmak için bir araya geldi.

Taşkent İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları tarafından, 28 Şubat süreci ile İmam Hatiplere talebin azalmasından dolayı Okullarına öğrenci toplamak amacı ile kurulan Gönülbağı Derneği bu faaliyetlerine devam ederken aynı zamanda Yaz aylarında da Okullarından mezun olan arkadaşlarını bir araya getirerek hasret gideriyorlar.

Gülbahçe Restoranda bir araya gelen Dernek üyeleri hem hasret giderdiler hem de derneğin Genel Kurulunu gerçekleştirdiler. Yapılan istişare ile Derneğin adını “Taşkent İmam Hatip Lisesi Mezunları, Gönülbağı Derneği” olarak yeniden düzenleyen üyeler, Dernek yönetimine de teklif edilen tek listeyi oy birliği ile kabul ettiler.

Buna göre yeni yönetim ise şu isimlerden oluştu; Ali Eryılmaz, Nevzat Küçük, Bekir Karakuş, Mustafa Bahar ve Mustafa Duymaz.

Programın sonunda bir konuşma yapan Başkan Ali Eryılmaz, bir sonraki programın Okullar açıldıktan sonraki ikinci hafta sonu Taşkent’te İmam Hatip Lisesinin Bahçesinde yapılacağını belirtti. Eryılmaz; programa sadece üyelerin değil tüm Taşkent İmam Hatip Lisesi Mezunlarının ve okullarına gönü vermiş arkadaş ve dostlarını beklediklerini de sözlerine ekledi.